Oslávte sviatok lásky v našej reštaurácii. Pripravili sme štvorchodové menu pre vás a vášho milovaného partnera. Spleť chutí dodá nášmu Valentínskemu menu punc výnimočnosti a veríme, že bude príjemným spestrením romantického večera.

Valentínske Menu

Rezervujte si svoj stôl už dnes na tel. čísle 0910 17 15 15. Rezervácia vopred je nevyhnutná. Rezervácie prijímame do 11. februára 2022.
Valentínska večera je so začiatkom o 18.00 hod. Cena menu 27,50 €. Ponuka platí pre dni 13. a 14. február 2022.

Láska k jedlu, 
silná ako skala.

Každé miesto má svoj príbeh. Má ho aj naša štýlová reštaurácia Skala. Nachádza sa v samom srdci malokarpatského mesta, na okraji parku, kde si za zvukov vtáctva príjemne oddýchnete. Vychutnajte si jedinečnú kombináciu moderného dizajnu a krásu prírodných materiálov akými sú drevo a skala umocnenú panoramatickým výhľadom na Zámocký park.   Príjemná a komorná atmosféra v reštaurácii Skala v spojitosti s chutným jedlom a lahodným nápojom je zárukou príjemne stráveného rodinného, alebo pracovného obeda, romanticky ladenej večere vo dvojici ako aj priateľských, rodinných osláv či firemných eventov. Objavte príjemnú gastronómiu, ktorá stavia na precíznom výbere surovín z domácich, regionálnych chovov a od lokálnych pestovateľov. Tú si môžete vychutnať v interiéri alebo na vonkajšej terase, kde si pochutnáte na zaujímavej ponuke grilovaných rýb vylovených z miestnych rybníkov, steakov a sezónnej zelenine.